Переможці конкурсного відбору на посаду керівників ЗЗСО

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Веснянської сільської  ради, затвердженого  рішенням шостої позачергової сесії Веснянської сільської ради від 23 червня 2021 року № 1 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Веснянської сільської ради та примірного контракту», 27 серпня 2021 року відбувся конкурсний відбір на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Веснянської сільської  ради Кир'яківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Веснянської сільської ради, Надбузького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Веснянської сільської ради та Шуринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Веснянської сільської ради.

За результатами конкурсного відбору конкурсною комісією визначені такі переможці:

1. Ханенко Анастасія Сергіївна – на посаду керівника Кир'яківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Веснянської сільської ради.
  2. Резніченко Валентина Харлампіївна – на посаду керівника Надбузького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Веснянської сільської ради.
  3. Коновалюк Микола Васильович – на посаду керівника Шуринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Веснянської сільської ради.