Веснянська громада
Миколаївська область, Миколаївський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Військовий коледж сержантського складу ВТП (м. Полтатва)

Дата: 01.05.2024 09:27
Кількість переглядів: 40

ІНФОРМАЦІЯ

про умови вступу

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу ВТП (м. Полтатва) у 2024 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипреметного тексту або або лише вступних іспитів безпосердньо в коледжі, що дає змогу отримати освіту більшій кількості молоді. Юнаки та дівчата безкоштовно отрмають цивільну спеціальнісмть за освітньо -професійним ступенем фахової передвищої освіти  «фаховий молодший бакалавр», освітньо – професійними програмами (спеціальностями) «Компютерні науки», «Електронні комунікації та радіотехніка»  

Військовий коледж м.Полтава, інформація щодо вступу

Зверніть увагу на наступне:

1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування - безкоштовні, виплачується стипендія.

2. Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого коледжу, крім того, матимуть велику перевагу стати на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вищу заробітну плату, порівняно з рядовими служби за контрактом.

3. Спеціальності, повністю сумісні з цивільною сферою життя» спеціальність 122 – Комп’ютерні науки, спеціальність 172 – Електронні комунікації та радіотехніка

4. Заробітна плата випускників на даний час — понад 22000 грн.

5. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).

6. Військовослужбовці мають повний "соціальний пакет" відповідно законодавства:

- щорічна оплачувана відпустка;

- безкоштовне лікування;

- можливість подальшого навчання;

- можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міста роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

7. На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.

8. Є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), а також бути працевлаштованим на навчальницьких посадах молодшого командного складу. При цьому, повний термін навчання в коледжі зараховується  як термін проходження строкової військової служби.

9. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ.

Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (тобто понад 22000грн.).

Дуже багато наших випускників вже навчаються в Києві (ВІТІ, ДУТ), Харкові (ХНУПС), Житомирі (ЖВІ) і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.

10. Прохідний бал для вступу знижено до мінімального – 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України).

11. В 2024 році вступ на навчання здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів : Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або історія України).

Додаткову інформацію і правила прийому можна завантажити та ознайомитися за посиланням:

у хмарному сховищі: http://bit.ly/kolledge

(Відеоматеріали, умови вступу, оголошення, перелік документів).

Замовити зворотний дзвінок, подивитися відео та презентацію можна в телеграм-боті https://t.me/VKSS_VITI_bot@VKSS_VITI_BOT

Контактний телефон: 0503043984, Дубик Андрій Миколайович.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь