Платформа допомоги врятованим: Інформація для фахівців

Дата: 01.05.2024 09:19

На Платформі допомоги врятованим розміщені матеріали для спеціалістів, що працюють з постраждалими від війни та насильства.

Нижче розміщена інформація, яка можете допомогти, якщо вам довірилась особа, яка постраждала від насильства, зокрема сексуального.

Посилання на Платформу допомоги: https://www.help-platform.in.ua/

ℹ️Інформаційну кампанію щодо роботи Платформи допомоги врятованим розроблено Службою Віце-прем'єр міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та спільно з проєктом USAID «Трансформація комунікацій».

#help_platform