Пально-мастильні матеріали: бензин А-95 (талони), дизельне паливо (талони) (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)

Дата: 08.04.2024 10:45

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. N 631 і від 11 жовтня 2016 р. N 710», постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Веснянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області (57134, Україна , Миколаївська обл., Миколаївський район, селище Весняне, вулиця Центральна буд. 6; Код ЄДРПОУ - 20883438; категорія - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.) інформує про проведення закупівлі: Пально-мастильні матеріали: бензин А-95 (талони), дизельне паливо (талони) Вид процедури: Запит ціни пропозицій постачальників Ідентифікатор закупівлі - UA-2024-04-08-001431-a Очікувана вартість закупівлі – відповідно до п. 14 Особливостей та статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану на 2024 рік. Очікувана вартість предмета закупівлі здійснено після проведення попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/a95/) на підставі моніторингу та аналізу цін на Prozorro- модуль аналітики https://bi.prozorro.org/, в результаті чого визначено очікувану вартість предмета закупівлі у розмірі 459 000,00 грн.(Чотириста п’ятдесят дев’ять гривень 00 копійок). Кошти місцевого бюджету КПК/КЕКВ – 0116030,0110150/2210. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису Веснянської сільської ради Миколаївської області Миколаївського району та прогнозованих обсягів використання дизельного пального та бензину протягом 2024 року. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені у відповідності до наявної потреби з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері, а саме: повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару. Згідно із абзацом 3 пункту 12 Особливостей запит пропозицій постачальників щодо предмета закупівлі товару, вартість якого дорівнює або перевищує 500 тис. гривень, здійснюється відповідно до специфікації товару, сформованої адміністратором електронного каталогу, яка не передбачає можливості замовника самостійно визначати інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення. Згідно із абзацом 2 пунктом 57 Порядку у запиті пропозицій постачальників щодо закупівлі товару замовник може визначити виключно інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення в межах специфікації товару, визначеної адміністратором. Запит пропозицій постачальників не повинен містити вимог до постачальника та інших документів, які не передбачені цим Порядком. На виконання наведених норм законодавства визначено інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення в межах специфікації товару, визначеної адміністратором електронного каталогу або здійснити відповідно до специфікації товару, сформованої адміністратором електронного каталогу, яка не передбачає можливості замовника самостійно визначати інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення) згідно із Додатком № 2 . Параметри. Інформація про товар: - Бензин А-95 (Євро 5), талон 1) Відповідність ДСТУ 7687:2015:1 2) Октанове число (за дослідним методом) - 95 3) Bміст сірки - 10 мг/кг 4) Спосіб реалізації (талон) - Дизельне паливо (Євро 5), ( талон) 1) Відповідність ДСТУ 7688:2015:1 2) Цетанове число - 51 3) Bміст сірки -10 мг/кг 4) Спосіб реалізації - талон Місце поставки товару - АЗС Продавця в радіусі 5 кілометрів від адміністративної будівлі Покупця, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с-ще Весняне, вул. Центральна, буд.6 (так, як у Покупця є автопарк – зокрема сільськогосподарська техніка). Якщо АЗС Продавця знаходиться на більшій відстані, Продавець за заявкою Покупця здійснює постачання дизельного палива паливовозами, тобто автомобільним транспортом Продавця за місцезнаходженням Покупця. Талони – надсилаються за рахунок Продавця за адресою: 57134, Миколаївська область, Миколаївський район, с-ще Весняне, вул. Центральна , буд.6 Строк передачі талонів на весь товар (талони) одразу чи партіями ( спосіб визначається ПОКУПЦЕМ) – до 10 травня 2024 року. Талон – посвідчує право Покупця та/або уповноваженого ним Користувача на одержання певної кількості пального на АЗС. Термін дії талонів повинен бути не менше, ніж 3 місяці від дати отримання або мати необмежений термін придатності. Талони на отримання Товару є паперовими або пластиковими, одноразового використання, номіналом 10 або 20 літрів, на талонах або зазначені марка палива та номінал. Талони діють по всій території України (не обмежені в отриманні територіально конкретним регіоном), з можливістю отримання палива через АЗС, які розташовані містах України, на автомобільних шляхах загального користування, а також у багатьох регіонах та великих містах України.