Інформаційне повідомлення

Дата: 29.12.2023 15:04

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць на території Веснянської територіальної громади

Веснянська сільська рада  інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Веснянської територіальної громади  та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення: Веснянська сільська рада.

Мета проведення громадського обговорення: забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Веснянської сільської ради, вивчення думки громадськості щодо перейменування вулиць  на території Веснянської територіальної громади .

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності : Веснянський сільський голова  відповідно  до законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»

Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування)

Перелік  вулиць на території Веснянської територіальної громади, назви яких підлягають перейменуванню :

село Петрово-Солониха

вул. Радгоспна

село Подимове:

вул. Гагаріна

вул. 8 Березня

село Петрівка:

вул. 8 Березня

вул. Гагаріна

вул. Отрадна (приведення до стандартів державної мови)

селище Зелений Яр:

вул.40 –річчя Перемоги;

вул. Жовтнева;

вул. Южна (приведення до стандартів державної мови).

Строк проведення заходів з громадського обговорення

Громадське обговорення проводиться у формі письмових пропозицій надання  назви з обгрунтуванням запропонованого варіанту з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення протягом 60 календарних днів  до 28.02.2024.

Анонімні та необґрунтовані пропозиції та зауваження не розглядаються.

Адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень)

Пропозиції (зауваження) подаються в письмовій формі на наступну адресу: 57134, Миколаївська область, Миколаївський район, селище Весняне, вул. Центральна, 6,            або на електронну пошту:e-mail: vesnyne@ukr.net  до 28.02.2024 року включно.

Пропозиції (зауваження) можуть бути надіслані  на поштову адресу, електронною поштою  або надані особисто у приміщенні Веснянської сільської ради  із зазначенням:

• прізвища, імені, по батькові фізичної особи;
  • адреси фізичної особи та її номеру телефону ;
  • з обґрунтуванням запропонованої назви ( причини, чому саме в таку назву має бути перейменовано);
  • пропозиції (зауваження) повинні бути підписані особою, яка їх подає;
  • підпис особи в електронній пропозиції (зауваженні) може бути відсканованим, сфотографованим тощо;
  • згоди на обробку персональних даних особи, яка надала пропозиції.

Відповідальні посадові особи за проведення громадського обговорення:

Цинаковська Світлана Миколаївна, заступник сільського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Соколенко Світлана Миколаївна , секретар ради.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:                         результати проведення  громадського обговорення будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Веснянської сільської ради до 15 березня 2024 року.