Портативна багатоцільова ультразвукова діагностична система високого класу

Дата: 29.09.2023 14:33

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. N 631 і від 11 жовтня 2016 р. N 710», постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (57134, Україна , Миколаївська обл., Миколаївський район, селище Весняне, вулиця Степова, буд. 36; Код ЄДРПОУ - 42947409; категорія - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.) інформує про проведення закупівлі: Портативна багатоцільова ультразвукова діагностична система високого класу (ДК 021:2015, код 33110000-4 «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини»).

Вид процедури: Відкриті торги з Особливостями

Ідентифікатор закупівлі -  UA-2023-09-29-010624-a

Очікувана вартість закупівлі – відповідно до п. 14 Особливостей та статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану на 2023 рік. Очікувана вартість предмета закупівлі здійснено після проведення попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, в результаті чого визначено очікувану вартість предмета закупівлі у розмірі  400000,00 грн. з ПДВ.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб КНП «ЦПМСД» Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області та Постанови КМУ від 02 жовтня 2013 р. №753 «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів».