Дата: 21.08.2023 14:45

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. N 631 і від 11 жовтня 2016 р. N 710», постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Веснянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області (57134, Україна , Миколаївська обл., Миколаївський район, селище Весняне, вулиця Центральна буд. 6; Код ЄДРПОУ - 20883438; категорія - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.) інформує про проведення закупівлі: Розробка технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,3717 га кадастровий номер 4824280200:07:000:0114, яка розташована в селищі Чумаки в межах території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (Класифікатор код ДК 021:2015: 71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Вид процедури: Відкриті торги з Особливостями Ідентифікатор закупівлі - UA-2023-08-21-006755-a Очікувана вартість закупівлі – відповідно до п. 14 Особливостей та статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану на 2023 рік. Очікувана вартість предмета закупівлі здійснено після проведення попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, в результаті чого визначено очікувану вартість предмета закупівлі у розмірі 4000,00 грн. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах цього типу та визначений у кошторисі на 2023 рік до затвердженого кошторису, згідно Рішення двадцять четвертої позачергової сесії 8 скликання Веснянської сільської ради Миколаївської області від 12.04.2023р. № 6. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на надання аналогічних послуг, з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель "Prozorro". Очікувану вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі визначено за результатом моніторингу цін на ринку і складає 4 000,00 грн з ПДВ . Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблено у відповідності до Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» та інших діючих нормативно-правових актів, що регулюють земельні відносини в Україні. Додаток № 3 до тендерної документації Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі Розробка технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,3717 га кадастровий номер 4824280200:07:000:0114, яка розташована в селищі Чумаки в межах території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області. (Класифікатор код ДК 021:2015: 71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги) У разі, якщо нижче міститься посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника - читати «або еквівалент» Т Е Х Н I Ч Н Е З А В Д А Н Н Я на складання технічної документації із землеустрою 1.Кадастровий номер – 4824280200:07:000:0114. 2.Місце розташування земельної ділянки селище Чумаки, Веснянська сільська рада, Миколаївський район Миколаївська область. 3. Загальна площа земельної ділянки – 0,3717 га. 4. Підстава для надання послуг – рішення двадцять четвертої позачергової сесії 8 скликання Веснянської сільської ради Миколаївської області від 12.04.2023р. № 6 5. Послуги, що повинні бути надані: - Технічна документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,3717 га кадастровий номер 4824280200:07:000:0114, яка розташована в селищі Чумаки в межах території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області. 6. Строк надання послуг до 01 листопада 2023 р. 7. Технічна документація передається замовнику послуг, копія матеріалів – до Державного фонду документації із землеустрою. 8. Кінцевим результатом є встановлення межі поділу земельної ділянки в натурі (на місцевості) та її закріплення межовими знаками. Технічна документація має відповідати вимогам Закону України “Про землеустрій” та містити інформацію відповідно до норм, правил, стандартів і законодавчих актів чинних на території України, що застосовуються до таких видів послуг. 9.Учасник у складі тендерної пропозиції надає лист у довільній формі, в якому гарантує надати послуги, згідно технічного завдання (Додаток № 3 до тендерної документації) та дає згоду з проєктом договору про закупівлю (Додаток № 4 до тендерної документації).