Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Дата: 12.06.2023 13:46

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року № 257 було створено Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (далі Координаційний штаб), який є тимчасовим допоміжним органом Кабінету Міністрів України задля сприяння координації діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, військових формувань, утворених відповідно до законів, правоохоронних органів та громадських об’єднань з питань поводження з військовополоненими.

На даний час існує необхідність більш широкого інформування населення Миколаївської області про діяльність Координаційного штабу та, зокрема, Південного регіонального центру Координаційного штабу (м. Миколаїв).

З метою реалізації прав військовослужбовців, які потрапили у полон або зникли безвісти під час захисту Батьківщини від збройної агресії російської федерації, а також членів їх сімей, та цивільних заручників просимо проінформувати мешканців територіальної громади щодо діяльності Південного регіонального центру Координаційного штабу та максимально розповсюдити інформаційні матеріали про його роботу на території Миколаївської області, включаючи офіційні сайти органів місцевого самоврядування та електронні засоби масової інформації.