Всеукраїнська акція «Єдина Україна»

Дата: 02.06.2023 13:03

Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення.

Онлайн-проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії. Партнерами заходу є Український інститут національної пам’яті та Університет Григорія Сковороди в Переяславі.

Нині стартував п’ятий курс цього онлайн-проєкту.

Програма, що розрахована на 14 днів онлайн-навчання, допоможе підвищити рівень знань про окремі сторінки нашої історії. Уроки подаються в форматі історичних інтерактивних лекцій, відеоматеріалів для всієї сім'ї, мають цікаві домашні завдання.

Також можна приєднатися до телеграм-каналу проєкту та слідкувати за оновленнями: https://t.me/only4ukraine

Лист Мінмолодьспорт від 23.05.2023 р. №4217/15 "Щодо проведення Всеукраїнської акції «Єдина Україна»"