Вакансія

Дата: 22.05.2023 15:44

Веснянська сільська рада запрошує на службу в органи місцевого самоврядування провідного спеціаліста (з питань кадрової роботи) Веснянської сільської ради. Вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2 років; знання чинного законодавства України відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою; вільне володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування буде проведено після закінчення або скасування воєнного стану в Україні.

Додаткова інформація щодо основних посадових обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: вул. Центральна, 6, с-ще Весняне Миколаївського району Миколаївської області. Телефон для довідок: моб.тел. 095-516-29-70.