Про скасування громадських слухань 09 червня 2023 року

Дата: 16.05.2023 12:54

В зв’язку з виявленням, що мають місце судові розгляди кримінальної справи                      № 487/6585/17 за заявою Кулика М.М. щодо протиправних дій керівництва ПП «Кряж» та цивільної справи № 480/1345/18  за позовом ПП «Кряж» до Кулика М.М., Веснянської сільської ради та інших про зобов’язання вчинити певні дії, громадські слухання щодо розгляду Детального плану і зонування території щодо сформованої земельної ділянки площею 18,246 га кадастровий номер 4824280900:02:000:0261 із земель сільськогосподарського призначення- 01.03 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Веснянської (Кир’яківської) сільської ради з метою зміни цільового використання земельної ділянки, які заплановані на 09 червня 2023 року о 15.00 в приміщенні адмінбудівлі за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район,                          с. Кир'яківка,вул. Центральна, 9а  скасовуються, а вказаний Детальний план не може бути затверджений Веснянською сільською радою Миколаївського району Миколаївської області до остаточного вирішення зазначених спірних правовідносин судами.