Всеукраїнська програма ментального здоров’я – «Ти як?»

Дата: 03.05.2023 12:51

🙋🏻‍♀️Щоб допомогти впоратися зі стресом та тривожністю в Україні продовжується комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я – «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською.
❗️Мета комунікаційної кампанії – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.
👉🏻Тому, у межах кампанії створено сторінку https://howareu.com/, де можна знайти:
доказові техніки самодопомоги та мобільні застосунки на цю тематику;
– контакти гарячих ліній психологічної допомоги;
– відео, що навчають перемагати стрес;
– поради психологів онлайн;
– вебінари світових фахівців із подолання стресу.
🔹Також дізнатися усю необхідну інформацію можна на сторінках програми у Facebook Ти як? та Instagram @howareu_program.
Зазначимо, що розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров’я України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар'єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті міністрів України.
Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).