«Гвардія наступу»: МВС шукає добровольців-штурмовиків для звільнення окупованих територій

Дата: 03.02.2023 15:09

ЩО ТАКЕ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»

Гвардія наступу — проєкт Міністерства внутрішніх справ України, що має на меті формування нових штурмових бригад у складі Національної гвардіїНаціональної поліції та Державної прикордонної служби, які будуть звільняти окуповані міста Донецьк, Луганськ, Крим та інші окуповані Російською Федерацією території.

«Гвардія наступу» — це вісім професійних штурмових бригад МВС із бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України. Кожен охочий має можливість самостійно обрати підрозділ з урахуванням своїх переконань: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» або «A30В».

Миколаївська область долучається до формування додаткових бригад Нацгвардії, Національної поліції та Держприкордонслужби, які мають посилити українські сили під час майбутнього наступу.

Штурмові бригади «Гвардії наступу», до яких можуть вступати добровольці, націлені на посилення сил оборони та на звільнення окупованих територій України.

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів. Якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон». Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбуватиметься у вже звичних нашим громадянам центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території нашої країн або може подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua.

ХТО СЛУЖИТИМЕ У ЦИХ ПІДРОЗДІЛАХ ?

Основа нових бригад складається з офіцерів та солдатів, які мають бойовий досвід. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців.

ЯК ПРОХОДИТИМЕ ПІДГОТОВКА

Бійці не будуть відправлені на фронт відразу. Запланована кількамісячна інтенсивна підготовка із наступним бойовим злагодженням нових підрозділів. І лише після цього вони братимуть участь у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни. До їх підготовки залучатимуть кращих інструкторів з вогневої підготовки, тактичної медицини. Вони будуть добре споряджені та оснащені якісним озброєнням і технікою.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ
ДЛЯ ВСТУПУ В ШТУРМОВІ БРИГАДИ МВС

Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту.

Трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці.

Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік  відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».

Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Якщо у вас виникли питання, можна зателефонувати

за номером 080 010 00 20, або ж звернутися до визначених центрів надання

адміністративних послуг у Миколаївській області:

- м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

- м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

- м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

- м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Час повертати своє. Приєднуйся!