Технічна допомога з координацією переселенців у громадах

Дата: 22.06.2022 09:40

Управління цифрового розвитку,цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє

«Технічна допомога з координацією переселенців у громадах»

Мільйони українців стали жертвами повномасштабноговійськовоговторгненняросії на територіюнезалежної та вільної України. Люди з маленькими дітьмизмушеніховатися в укриттях від ворожих ракет, які літають у небімирнихукраїнськихміст.

Українці, що евакуювалися до більш безпечних регіонів країни потребують прихистку, харчування, гуманітарної, медичної та іншої допомоги. Ви можете  допомогти їм швидше зорієнтуватися у новій громаді та отримати все необхідне. Якщо ваша громада ще не має чатботу або вебсайту із інформацією про всі місцеві можливості для переселенців, а також збору інформації щодо їхніх потреб, ви можете написати у Телеграм за цим контактом : +380637016660.

Також можна звернутися до працівників управління цифрового розвитку за телефонами: 05153-2-19-67, 2-15-44,Ю.Шапран - 0975829273,Н.Колесник- 0974044453, О.Полосенко -0960646606

Працюємо — перемагаємо!