ОГОЛОШЕННЯ з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Веснянської територіальної громади Миколаївського району, Миколаївської області

Дата: 23.01.2022 20:59

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Веснянської сільської ради, 57134, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с-ще Весняне, вул. Центральна,6, тел. 0512 48 34 43.

2. Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Веснянської сільської ради  від 20.01.2022 р. № 2  «Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  Веснянської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Місце: вул. Центральна, буд. 6, с-ще Весняне, Миколаївського району Миколаївської області, 57134; кабінет сільського голови.

Час: 14.00 год. 10 березня 2022 року.

Бойченко Валерій Олександрович- секретар конкурсної комісіїначальник відділу економічного розвитку, ЖКГ, земельних відносин, власності, транспорту і благоустрою ради сільської ради, тел. (0512) 48 34 43, моб. тел. 0669573849.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

4.1 наявність матеріально-технічної бази;

4.2. вартість надання послуг;

4.3. досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;

4.4. наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів.

Послуги з вивезення побутових відходів надаються в селищах - Весняне, Надбузьке, Зелений Яр,  Чумаки, селах – Кир'яківка, Петрово- Солониха, Кам'яна Балка, Сливине, Крива Балка, Подимове, Половинки, Зелене, Петрівка, Карликівка, Шурине, Безводне, Новомихайлівка населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам. Загальний обсяг надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у селищах та селі, становить 12,5 тис.м3/ рік.

Середня відстань від місць збирання побутових відходів до сміттєзвалищ (полігона ТПВ), розташованого в Коренихі становить відповідно: від 8,7 км.   до 25,2 км.

6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

- житловий фонд (багатоквартирні-одно-пятиповерхові житлові будинки);

- кількість багатоквартирних будинків – 97 (кількість мешканців таких будинків               2623 осіб);

- кількість будинків приватного сектору – 2687 (кількість мешканців таких будинків  7229 осіб);

- відомості про балансоутримувачів будинків: Веснянська сільська рада,                             ОСББ – 6 шт.,

- наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів встановлено 84 контейнери, об’ємом 0,75 м3 (31 контейнерних майданчиків);

• характеристика під’їзних шляхів: асфальтово-дорожнє покриття/тверде грунтове;
  • загальна кількість та перелік підприємств комунальної форми власності підпорядкованих Веснянській сільські раді – 25.

7. Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами:

- міський полігон  - Велика Корениха, вул. Нова,15 (за межами селища Весняне);

- проектна площа полігону – 37,9 га.;

- зайнята площа полігону – 29,9 га ;

- підприємств сортування та переробки відходів – відсутні.

8. Спосіб, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

особисто або поштою  за адресою: вул. Центральна, буд. 6, с-ще Весняне, Миколаївського району, Миколаївської області, 57134; тел. (0512) 48-34-43, моб. тел. 0669573849; e-mail: vesnyne@ukr.net  щоденно (крім суботи та неділі) з 09.00 до 17.00, перерва – з 12.00 до 13.00.

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій 09 березня 2022 року до 17.00 год.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації – Валерій Бойченко, начальник відділу економічного розвитку, ЖКГ, земельних відносин, власності, транспорту і                      благоустрою ради  сільської ради.

9. Місце отримання конкурсної документації: Веснянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області с-ще Весняне, вул. Центральна,6 кабінет начальника економічного розвитку, ЖКГ, земельних відносин, власності, транспорту і благоустрою ради сільської ради тел.( 0512)  48 34 43,  моб. тел. 0669573849; до 17.00 год.   09 березня 2022 року