Про встановлення місцевих податків і зборів(транспортного, єдиного) на території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Дата: 19.07.2021 13:27

ВЕСНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ  МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 07 липня 2020 року                  с-ще Весняне                                               № 6

Шоста сесія

другого скликання

З метою забезпечення надходжень до сільського бюджету, відповідно до статей  10, 12, 267,  291 - 300 Податкового кодексу України, керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області місцеві податки і збори на 2021 рік:

1) транспортний податок на 2021 рік з додатком 1;

2) єдиний податок на 2021 рік з додатком 2, додатком 2,1.

1. Доручити секретарю сільської ради Соколенко С.М. забезпечити направлення копії цього рішення до Миколаївського відділення Очаківської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації в районній газеті «Маяк» та інформаційному стенді адмінбудівлі сільської ради та старостинських округів.
  2. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021року.
  3. Визнати таким, що втрачає чинність з 01 січня 2021 року рішення сільської ради від 25 червня 2019 року №7 «Про встановлення місцевих податків і зборів (транспортного, єдиного) на території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з з питань бюджету, соціально – економічного та культурного розвитку, депутатської діяльності,  адмінистративно-територіального устрою,житлово-комунального господарства,  земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища,   правопорядку,освіти, охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Сільський голова                                                                           Л. МУХАРСЬКИЙ