Веснянська громада
Миколаївська область, Миколаївський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про встановлення місцевих податків і зборів (транспортного, єдиного) на території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Дата: 19.07.2021 10:52
Кількість переглядів: 545

Фото без опису

ВЕСНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ  МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  14 липня 2021 року              с-ще Весняне                                                   № 4

 

Про встановлення місцевих податків і зборів (транспортного, єдиного) на території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області 

 

                     Сьома сесія                   

                    восьмого скликання                    

 

З метою забезпечення надходжень до сільського бюджету, відповідно до статей  10, 12, 267,  291 - 300 Податкового кодексу України, керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити на території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області місцеві податки і збори:

1) транспортний податок згідно з додатком 1;

2) єдиний податок  згідно з  додатком 2, додатком 2,1.

  1. Доручити секретарю сільської ради Соколенко С.М. забезпечити направлення копії цього рішення до Миколаївського відділення Очаківської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації та інформаційному стенді адмінбудівлі сільської ради та старостинських округів.
  2. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.
  3. Визнати таким, що втрачає чинність з 01 січня 2022 року рішення сільської ради від 07 липня 2020  року № 6 «Про встановлення місцевих податків і зборів (транспортного, єдиного) на території Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, соціально- економічного розвитку, транспорту, житлово- комунального господарства, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та соціального захисту ( голова комісії – Гайкова О.А.). 

 

Сільський голова                                                                  Л. МУХАРСЬКИЙ

 

 

 

Додаток 1

до рішення сільської ради

від 14 липня 2021 року № 4

 

Положення про транспортний податок

      1. Платники податку

      Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2  статті 267 Податкового кодексу є об’єктами оподаткування.

 2.  Об’єкт оподаткування

       Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 3. База оподаткування

        Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті  267 Податкового кодексу.

4. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу

5. Податковий період

       Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

6. Порядок обчислення та сплати податку

       Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

       Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

       Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

7. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

8. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

      Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

9. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

10. У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

11. Порядок сплати податку

      Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до сільського бюджету Веснянської сільської ради

12. Строки сплати податку

     Транспортний податок сплачується:

     а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

     б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації".

 

 

Головний спеціаліст

Веснянської сільської ради                                                           Р.ГАВРИЛЕНКО 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення до сільської ради

                                                                                  від 14 липня 2021 року № 4

 Положення про єдиний податок

 

         1. Платники податку є юридична особа чи фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим Податковим кодексом, та реєструється платником єдиного податку в порядку визначеному Податковим кодексом.

      Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та ставки єдиного податку яких встановлюються сільською радою,  поділяються на такі групи платників єдиного податку:

перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

      друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 834 розміри мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

      третя група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

    четверта група - сільськогосподарські товаровиробники:

     а) юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків;

     б) фізичні особи - підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України "Про фермерське господарство", за умови виконання сукупності таких вимог:

здійснюють виключно вирощування, відгодовування сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власновирощеної або відгодованої продукції та її продаж;

      провадять господарську діяльність (крім постачання) за місцем податкової адреси;

     не використовують працю найманих осіб;

членами фермерського господарства такої фізичної особи є лише члени її сім’ї у визначенні частини другої статті 3 Сімейного кодексу України;

        площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства становить не менше двох гектарів, але не більше 20 гектарів.

  1. Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої групп, особи які вказані в п.291.5. статті 291 ПКУ. 

         3.  Під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, розуміються  види послуг, вказані в п. 291.7 статті 291 ПКУ.

         4. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої - третьої груп вказаний в  статті 292 ПКУ;

          5. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік.

          Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (крім податкового періоду для податкової звітності з податку на додану вартість, визначеного пунктом 202.1 статті 202 ПКУ).

6.Ставки, встановлені пунктами 293.3-293.5 ПКУ, застосовуються з урахуванням  особливостей, вказаних п.293.8 статті 293 ПКУ.

7. Для платників єдиного податку четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування), вказаних в п. 293.9. статті 293 ПКУ.

8. Податковий (звітний) період вказаний в статті 294 ПКУ.

9. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку вказані в статті 295 ПКУ.

10.Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

11. Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - прожитковий мінімум), другої групи - у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - мінімальна заробітна плата), третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

 

Головний спеціаліст

Веснянської сільської ради                                                  Р.ГАВРИЛЕНКО

                                                                                                          Додаток 2.1

                                                                                                          до рішення  сільської ради

                                                                                                          від 14 липня 2021 року № 4

  

Ставки єдиного податку

для суб'єктів підприємницької діяльності –фізичних осіб

Код виду економічної діяльності

Види діяльності 

Ставки у відсотках до мінімальної заробітної плати на 1 січня податкового (звітного) року

 

для першої групи платників

для другої групи платників

 

01.11 

Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур 

 

20

 

01.12 

Вирощування рису 

 

20

 

01.13 

Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів 

 

20

 

01.14 

Вирощування цукрової тростини 

 

20

 

01.15 

Вирощування тютюну 

 

20

 

01.16 

Вирощування прядивних культур 

 

20

 

01.19 

Вирощування інших однорічних і дворічних культур 

 

20

 

01.21 

Вирощування винограду 

 

20

 

01.22 

Вирощування тропічних і субтропічних фруктів 

 

20

 

01.23 

Вирощування цитрусових 

 

20

 

01.24 

Вирощування зерняткових і кісточкових фруктів 

 

20

 

01.25 

Вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників 

 

20

 

01.26 

Вирощування олійних плодів 

 

20

 

01.27 

Вирощування культур для виробництва напоїв 

 

20

 

01.28 

Вирощування пряних, ароматичних і лікарських культур 

 

20

 

01.29 

Вирощування інших багаторічних культур 

 

20

 

01.30 

Відтворення рослин 

 

20

 

01.41 

Розведення великої рогатої худоби молочних порід 

 

20

 

01.42 

Розведення іншої великої рогатої худоби та буйволів 

 

20

 

1.43 

Розведення коней та інших тварин родини конячих 

 

20

 

01.44 

Розведення верблюдів та інших тварин родини верблюдячих 

 

20

 

01.45 

Розведення овець і кіз 

 

20

 

01.46 

Розведення свиней 

 

20

 

01.47 

Розведення свійської птиці 

 

20

 

01.49 

Розведення інших тварин 

 

20

 

01.50 

Змішане сільське господарство 

 

20

 

01.61 

Допоміжна діяльність у рослинництві 

 

20

 

01.62 

Допоміжна діяльність у тваринництві 

 

20

 

01.64 

Оброблення насіння для відтворення 

 

20

 

01.70 

Мисливство, відловлювання тварин і надання пов'язаних із ними послуг 

 

20

 

02.10 

Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві 

 

20

 

02.20 

Лісозаготівлі 

 

20

 

02.30 

Збирання дикорослих недеревних продуктів 

 

20

 

02.40 

Надання допоміжних послуг у лісовому господарстві 

 

20

 

03.11 

Морське рибальство 

 

20

 

03.12 

Прісноводне рибальство 

 

20

 

03.21 

Морське рибництво (аквакультура) 

 

20

 

03.22 

Прісноводне рибництво (аквакультура) 

 

20

 

05.10 

Добування кам'яного вугілля 

 

20

 

05.20 

Добування бурого вугілля 

 

20

 

06.10 

Добування сирої нафти 

 

20

 

06.20 

Добування природного газу 

 

20

 

07.10 

Добування залізних руд 

 

20

 

07.21 

Добування уранових і торієвих руд 

 

20

 

07.29 

Добування руд інших кольорових металів 

 

20

 

08.11 

Добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю 

 

20

 

08.12 

Добування піску, гравію, глин і каоліну 

 

20

 

08.91 

Добування мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва мінеральних добрив 

 

20

 

08.92 

Добування торфу 

 

20

 

08.93 

Добування солі 

 

20

 

08.99 

Добування інших корисних копалин та розроблення кар'єрів, н. в. і. у. 

 

20

 

09.10 

Надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газу 

 

20

 

09.90 

Надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин і розроблення кар'єрів 

 

20

 

10.11 

Виробництво м'яса 

 

20

 

10.12 

Виробництво м'яса свійської птиці 

 

20

 

10.13 

Виробництво м'ясних продуктів 

 

20

 

10.20 

Перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків 

 

20

 

10.31 

Перероблення та консервування картоплі 

 

20

 

10.32 

Виробництво фруктових і овочевих соків 

 

20

 

10.39 

Інші види перероблення та консервування фруктів і овочів 

 

20

 

0.41 

Виробництво олії та тваринних жирів 

 

20

 

10.42 

Виробництво маргарину і подібних харчових жирів 

 

20

 

10.51 

Перероблення молока, виробництво масла та сиру 

 

12

 

10.52 

Виробництво морозива 

 

12

 

10.61 

Виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості 

 

10

 

10.62 

Виробництво крохмалів і крохмальних продуктів 

 

10

 

10.71 

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання 

 

5

 

10.72 

Виробництво сухарів і сухого печива; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання 

 

10

 

10.73 

Виробництво макаронних виробів і подібних борошняних виробів 

 

5

 

10.81 

Виробництво цукру 

 

10

 

10.82 

Виробництво какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів 

 

10

 

10.83 

Виробництво чаю та кави 

 

10

 

10.84 

Виробництво прянощів і приправ 

 

10

 

10.85 

Виробництво готової їжі та страв 

 

10

 

10.86 

Виробництво дитячого харчування та дієтичних харчових продуктів 

 

10

 

10.89 

Виробництво інших харчових продуктів, не віднесених до інших угруповань 

 

10

 

10.91 

Виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах 

 

10

 

10.92 

Виробництво готових кормів для домашніх тварин 

 

10

 

11.01 

Дистиляція, ректифікація та змішування спиртних напоїв 

 

20

 

11.02 

Виробництво виноградних вин 

 

20

 

11.03 

Виробництво сидру та інших плодово-ягідних вин 

 

20

 

11.04 

Виробництво інших недистильованих напоїв із зброджуваних продуктів 

 

20

 

11.05 

Виробництво пива 

 

20

 

1.06 

Виробництво солоду 

 

20

 

11.07 

Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки 

 

20

 

12.00 

Виробництво тютюнових виробів 

 

20

 

13.10 

Підготування та прядіння текстильних волокон 

 

20

 

13.20 

Ткацьке виробництво 

 

15

 

13.30 

Оздоблення текстильних виробів 

 

5

 

13.91 

Виробництво трикотажного полотна 

 

8

 

13.92 

Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу 

 

8

 

13.93 

Виробництво килимів і килимових виробів 

 

8

 

13.94 

Виробництво канатів, мотузок, шпагату та сіток 

 

8

 

13.95 

Виробництво нетканих текстильних матеріалів і виробів із них, крім одягу 

 

8

 

13.96 

Виробництво інших текстильних виробів технічного та промислового призначення 

 

8

 

13.99 

Виробництво інших текстильних виробів, н. в. і. у. 

 

8

 

14.11 

Виробництво одягу зі шкіри 

 

8

 

14.12 

Виробництво робочого одягу 

 

8

 

14.13 

Виробництво іншого верхнього одягу 

 

8

 

14.14 

Виробництво спіднього одягу 

 

8

 

14.19 

Виробництво іншого одягу й аксесуарів 

 

8

 

14.20 

Виготовлення виробів із хутра 

 

20

 

14.31 

Виробництво панчішно-шкарпеткових виробів 

 

8

 

14.39 

Виробництво іншого трикотажного та в'язаного одягу 

 

8

 

15.11 

Дублення шкур і оздоблення шкіри; вичинка та фарбування хутра 

 

20

 

15.12 

Виробництво дорожніх виробів, сумок, лимарно-сідельних виробів зі шкіри та інших матеріалів 

 

10

 

15.20 

Виробництво взуття 

 

10

 

16.10 

Лісопильне та стругальне виробництво 

 

20

 

16.21 

Виробництво фанери, дерев'яних плит і панелей, шпону 

 

20

 

16.22 

Виробництво щитового паркету 

 

20

 

16.23 

Виробництво інших дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів 

 

20

 

16.24 

Виробництво дерев'яної тари 

 

20

 

16.29 

Виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння 

 

20

 

17.11 

Виробництво паперової маси 

 

20

 

17.2 

Виготовлення виробів з паперу та картону 

 

20

 

17.21 

Виробництво гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари 

 

20

 

17.22 

Виробництво паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення 

 

20

 

17.23 

Виробництво паперових канцелярських виробів 

 

20

 

17.24 

Виробництво шпалер 

 

20

 

17.29 

Виробництво інших виробів з паперу та картону 

 

20

 

18.11 

Друкування газет 

 

10

 

18.12 

Друкування іншої продукції 

 

10

 

18.13 

Виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг 

 

10

 

18.14 

Брошурувально-палітурна діяльність і надання пов'язаних із нею послуг 

 

10

 

18.20 

Тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення 

 

20

 

19.10 

Виробництво коксу та коксопродуктів 

 

20

 

19.20 

Виробництво продуктів нафтоперероблення 

 

20

 

20.11 

Виробництво промислових газів 

 

20

 

20.12 

Виробництво барвників і пігментів 

 

20

 

20.13 

Виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин 

 

20

 

20.14 

Виробництво інших основних органічних хімічних речовин 

 

20

 

20.15 

Виробництво добрив і азотних сполук 

 

20

 

20.16 

Виробництво пластмас у первинних формах 

 

20

 

20.17 

Виробництво синтетичного каучуку в первинних формах 

 

20

 

20.20 

Виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції 

 

20

 

20.30 

Виробництво фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик 

 

20

 

20.41 

Виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування 

 

20

 

20.42 

Виробництво парфумних і косметичних засобів 

 

20

 

20.51 

Виробництво вибухових речовин 

 

20

 

20.52 

Виробництво клеїв 

 

20

 

20.53 

Виробництво ефірних олій 

 

20

 

20.59 

Виробництво іншої хімічної продукції, н. в. і. у. 

 

20

 

20.60 

Виробництво штучних і синтетичних волокон 

 

20

 

21.10 

Виробництво основних фармацевтичних продуктів 

 

20

 

21.20 

Виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів 

 

20

 

22.11 

Виробництво гумових шин, покришок і камер; відновлення протектора гумових шин і покришок 

 

20

 

22.19 

Виробництво інших гумових виробів 

 

20

 

22.21 

Виробництво плит, листів, труб і профілів із пластмас 

 

20

 

22.22 

Виробництво тари з пластмас 

 

20

 

22.23 

Виробництво будівельних виробів із пластмас 

 

20

 

22.29 

Виробництво інших виробів із пластмас 

 

20

 

23.11 

Виробництво листового скла 

 

20

 

23.12 

Формування й оброблення листового скла 

 

20

 

23.13 

Виробництво порожнистого скла 

 

20

 

23.14 

Виробництво скловолокна 

 

20

 

23.19 

Виробництво й оброблення інших скляних виробів, у тому числі технічних 

 

20

 

23.20 

Виробництво вогнетривких виробів 

 

20

 

23.31 

Виробництво керамічних плиток і плит 

 

20

 

23.32 

Виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів із випаленої глини 

 

20

 

23.41 

Виробництво господарських і декоративних керамічних виробів 

 

20

 

23.42 

Виробництво керамічних санітарно-технічних виробів 

 

20

 

23.43 

Виробництво керамічних електроізоляторів та ізоляційної арматури 

 

20

 

23.44 

Виробництво інших керамічних виробів технічного призначення 

 

20

 

23.49 

Виробництво інших керамічних виробів 

 

20

 

23.51 

Виробництво цементу 

 

20

 

23.52 

Виробництво вапна та гіпсових сумішей 

 

20

 

23.61 

Виготовлення виробів із бетону для будівництва 

 

20

 

23.62 

Виготовлення виробів із гіпсу для будівництва 

 

20

 

23.63 

Виробництво бетонних розчинів, готових для використання 

 

20

 

23.64 

Виробництво сухих будівельних сумішей 

 

20

 

 

 

23.65 

Виготовлення виробів із волокнистого цементу 

 

20

 

23.69 

Виробництво інших виробів із бетону гіпсу та цементу 

 

20

 

23.70 

Різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю 

 

20

 

23.91 

Виробництво абразивних виробів 

 

20

 

23.99 

Виробництво неметалевих мінеральних виробів, н. в. і. у. 

 

20

 

24.10 

Виробництво чавуну сталі та феросплавів 

 

20

 

24.20 

Виробництво труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі 

 

20

 

24.31 

Холодне волочіння прутків і профілів 

 

20

 

24.32 

Холодний прокат вузької штаби 

 

20

 

24.33 

Холодне штампування та гнуття 

 

20

 

24.34 

Холодне волочіння дроту 

 

20

 

24.41 

Виробництво дорогоцінних металів 

 

20

 

24.42 

Виробництво алюмінію 

 

20

 

24.43 

Виробництво свинцю, цинку й олова 

 

20

 

24.44 

Виробництво міді 

 

20

 

24.45 

Виробництво інших кольорових металів 

 

20

 

24.46 

Виробництво ядерних матеріалів 

 

20

 

24.51 

Лиття чавуну 

 

20

 

24.52 

Лиття сталі 

 

20

 

24.53 

Лиття легких кольорових металів 

 

20

 

24.54 

Лиття інших кольорових металів 

 

20

 

25.11 

Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій 

 

20

 

25.12 

Виробництво металевих дверей і вікон 

 

20

 

25.21 

Виробництво радіаторів і котлів центрального опалення 

 

20

 

25.29 

Виробництво інших металевих баків, резервуарів і контейнерів 

 

20

 

25.30 

Виробництво парових котлів, крім котлів центрального опалення 

 

20

 

25.40 

Виробництво зброї та боєприпасів 

 

20

 

25.50 

Кування, пресування, штампування, профілювання; порошкова металургія 

 

20

 

25.61 

Оброблення металів та нанесення покриття на метали 

 

18

 

25.62 

Механічне оброблення металевих виробів 

 

18

 

25.71 

Виробництво столових приборів 

 

20

 

25.72 

Виробництво замків і дверних петель 

 

20

 

25.73 

Виробництво інструментів 

 

20

 

25.91 

Виробництво сталевих бочок і подібних контейнерів 

 

18

 

25.92 

Виробництво легких металевих паковань 

 

18

 

25.93 

Виробництво виробів із дроту, ланцюгів і пружин 

 

18

 

25.94 

Виробництво кріпильних і ґвинтонарізних виробів 

 

18

 

25.99 

Виробництво інших готових металевих виробів, н. в. і. у. 

 

18

 

26.11 

Виробництво електронних компонентів 

 

20

 

26.12 

Виробництво змонтованих електронних плат 

 

20

 

26.20 

Виробництво комп'ютерів і периферійного устатковання 

 

20

 

26.30 

Виробництво обладнання зв'язку 

 

20

 

26.40 

Виробництво електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування та відтворювання звуку й зображення 

 

20

 

26.51 

Виробництво інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації 

 

20

 

26.52 

Виробництво годинників 

 

20

 

26.60 

Виробництво радіологічного, електромедичного й електротерапевтичного устатковання 

 

20

 

26.70 

Виробництво оптичних приладів і фотографічного устатковання 

 

20

 

26.80 

Виробництво магнітних і оптичних носіїв даних 

 

20

 

27.11 

Виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів 

 

20

 

27.12 

Виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури 

 

20

 

27.20 

Виробництво батарей і акумуляторів 

 

20

 

27.31 

Виробництво волоконно-оптичних кабелів 

 

20

 

27.32 

Виробництво інших видів електронних і електричних проводів і кабелів 

 

20

 

27.33 

Виробництво електромонтажних пристроїв 

 

20

 

27.40 

Виробництво електричного освітлювального устатковання 

 

20

 

27.51 

Виробництво електричних побутових приладів 

 

15

 

27.52 

Виробництво неелектричних побутових приладів 

 

15

 

27.90 

Виробництво іншого електричного устатковання 

 

20

 

28.11 

Виробництво двигунів і турбін, крім авіаційних, автотранспортних і мотоциклетних двигунів 

 

18

 

28.12 

Виробництво гідравлічного та пневматичного устатковання 

 

18

 

28.13 

Виробництво інших помп і компресорів 

 

18

 

28.14 

Виробництво інших кранів і клапанів 

 

18

 

28.15 

Виробництво підшипників, зубчастих передач, елементів механічних передач і приводів 

 

18

 

28.21 

Виробництво духових шаф, печей і пічних пальників 

 

20

 

28.22 

Виробництво підіймального та вантажно-розвантажувального устатковання 

 

20

 

28.23 

Виробництво офісних машин і устатковання, крім комп'ютерів і периферійного устатковання 

 

20

 

28.24 

Виробництво ручних електромеханічних і пневматичних інструментів 

 

20

 

28.25 

Виробництво промислового холодильного та вентиляційного устатковання 

 

20

 

28.29 

Виробництво інших машин і устатковання загального призначення, н. в. і. у. 

 

20

 

28.30 

Виробництво машин і устатковання для сільського та лісового господарства 

 

20

 

28.41 

Виробництво металообробних машин 

 

20

 

28.49 

Виробництво інших верстатів 

 

20

 

28.91 

Виробництво машин і устатковання для металургії 

 

20

 

28.92 

Виробництво машин і устатковання для добувної промисловості та будівництва 

 

20

 

28.93 

Виробництво машин і устатковання для виготовлення харчових продуктів і напоїв, перероблення тютюну 

 

20

 

28.94 

Виробництво машин і устатковання для виготовлення текстильних, швейних, хутряних і шкіряних виробів 

 

20

 

28.95 

Виробництво машин і устатковання для виготовлення паперу та картону 

 

20

 

28.96 

Виробництво машин і устатковання для виготовлення пластмас і гуми 

 

20

 

28.99 

Виробництво інших машин і устатковання спеціального призначення, н. в. і. у. 

 

20

 

29.10 

Виробництво автотранспортних засобів 

 

20

 

29.20 

Виробництво кузовів для автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів 

 

20

 

29.31 

Виробництво електричного й електронного устатковання для автотранспортних засобів 

 

20

 

29.32 

Виробництво інших вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів 

 

20

 

30.11 

Будування суден і плавучих конструкцій 

 

20

 

30.12 

Будування прогулянкових і спортивних човнів 

 

20

 

30.20 

Виробництво залізничних локомотивів і рухомого складу 

 

20

 

30.30 

Виробництво повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устатковання 

 

20

 

30.40 

Виробництво військових транспортних засобів 

 

20

 

30.91 

Виробництво мотоциклів 

 

20

 

30.92 

Виробництво велосипедів, дитячих та інвалідних колясок 

 

20

 

30.99 

Виробництво інших транспортних засобів і обладнання, не віднесених до інших угруповань 

 

20

 

31.01 

Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі 

 

20

 

31.02 

Виробництво кухонних меблів 

 

20

 

31.03 

Виробництво матраців 

 

20

 

31.09 

Виробництво інших меблів 

 

20

 

32.11 

Карбування монет 

 

20

 

32.12 

Виробництво ювелірних і подібних виробів 

 

20

 

32.13 

Виробництво біжутерії та подібних виробів 

 

20

 

32.20 

Виробництво музичних інструментів 

 

20

 

32.30 

Виробництво спортивних товарів 

 

20

 

32.40 

Виробництво ігор та іграшок 

 

20

 

32.50 

Виробництво медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів 

 

20

 

32.91 

Виробництво мітел і щіток 

 

10

 

32.99 

Виробництво іншої продукції, н. в. і. у. 

 

10

 

33.11 

Ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів 

 

12

 

33.12 

Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення 

 

12

 

33.13 

Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устатковання 

 

12

 

33.14 

Ремонт і технічне обслуговування електричного устатковання 

 

12

 

33.15 

Ремонт і технічне обслуговування суден і човнів 

 

12

 

33.16 

Ремонт і технічне обслуговування повітряних і космічних літальних апаратів 

 

12

 

33.17 

Ремонт і технічне обслуговування інших транспортних засобів 

 

12

 

33.19 

Ремонт і технічне обслуговування інших машин і устатковання 

 

12

 

33.20 

Установлення та монтаж машин і устатковання 

 

12

 

35.11 

Виробництво електроенергії 

 

20

 

35.12 

Передача електроенергії 

 

20

 

35.13 

Розподілення електроенергії 

 

20

 

35.14 

Торгівля електроенергією 

 

20

 

35.21 

Виробництво газу 

 

20

 

35.22 

Розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи 

 

20

 

35.23 

Торгівля газом через місцеві (локальні) трубопроводи 

 

20

 

35.30 

Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря 

 

20

 

36.00 

Забір, очищення та постачання води 

 

20

 

37.00 

Каналізація, відведення й очищення стічних вод 

 

20

 

38.11 

Збирання безпечних відходів 

 

20

 

38.12 

Збирання небезпечних відходів 

 

20

 

38.21 

Оброблення та видалення безпечних відходів 

 

20

 

38.22 

Оброблення та видалення небезпечних відходів 

 

20

 

38.31 

Демонтаж (розбирання) машин і устатковання 

 

20

 

38.32 

Відновлення відсортованих відходів 

 

20

 

39.00 

Інша діяльність щодо поводження з відходами 

 

20

 

41.10 

Організація будівництва будівель 

 

20

 

41.20 

Будівництво житлових і нежитлових будівель 

 

20

 

42.11 

Будівництво доріг і автострад 

 

20

 

42.12 

Будівництво залізниць і метрополітену 

 

20

 

42.13 

Будівництво мостів і тунелів 

 

20

 

42.21 

Будівництво трубопроводів 

 

20

 

42.22 

Будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій 

 

20

 

42.91 

Будівництво водних споруд 

 

20

 

42.99 

Будівництво інших споруд, н. в. і. у. 

 

20

 

43.11 

Знесення 

 

20

 

43.12 

Підготовчі роботи на будівельному майданчику 

 

20

 

43.13 

Розвідувальне буріння 

 

20

 

43.21 

Електромонтажні роботи 

 

20

 

43.22 

Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування 

 

20

 

43.29 

Інші будівельно-монтажні роботи 

 

20

 

43.31 

Штукатурні роботи 

 

20

 

43.32 

Установлення столярних виробів 

 

20

 

43.33 

Покриття підлоги й облицювання стін 

 

20

 

43.34 

Малярні роботи та скління 

 

20

 

43.39 

Інші роботи із завершення будівництва 

 

20

 

43.91 

Покрівельні роботи 

 

20

 

43.99 

Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у. 

 

20

 

45.11 

Торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами 

 

20

 

45.19 

Торгівля іншими автотранспортними засобами 

 

20

 

45.20 

Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів 

 

20

 

5.31 

Оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів 

 

20

 

45.32 

Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів 

 

20

 

.40 

Торгівля мотоциклами, деталями та приладдям до них, технічне обслуговування і ремонт мотоциклів 

 

20

 

46.11 

Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами 

 

20

 

46.12 

Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами 

 

20

 

46.13 

Діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами 

 

20

 

46.14 

Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками 

 

20

 

46.15 

Діяльність посередників у торгівлі меблями, господарськими товарами, залізними та іншими металевими виробами 

 

20

 

46.16 

Діяльність посередників у торгівлі текстильними виробами, одягом, хутром, взуттям і шкіряними виробами 

 

20

 

46.17 

Діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами 

 

20

 

46.18 

Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами 

 

20

 

46.19 

Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту 

 

20

 

46.21 

Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин 

 

20

 

46.22 

Оптова торгівля квітами та рослинами 

 

20

 

46.23 

Оптова торгівля живими тваринами 

 

20

 

46.24 

Оптова торгівля шкірсировиною, шкурами та шкірою 

 

20

 

46.31 

Оптова торгівля фруктами й овочами 

 

20

 

46.32 

Оптова торгівля м'ясом і м'ясними продуктами 

 

20

 

46.33 

Оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами 

 

20

 

46.34 

Оптова торгівля напоями 

 

20

 

46.35 

Оптова торгівля тютюновими виробами 

 

20

 

46.36 

Оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами 

 

20

 

46.37 

Оптова торгівля кавою, чаєм, какао та прянощами 

 

20

 

46.38 

Оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками 

 

20

 

46.39 

Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами 

 

20

 

46.41 

Оптова торгівля текстильними товарами 

 

20

 

46.42 

Оптова торгівля одягом і взуттям 

 

20

 

46.43 

Оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення 

 

20

 

46.44 

Оптова торгівля фарфором, скляним посудом і засобами для чищення 

 

20

 

46.45 

Оптова торгівля парфумними та косметичними товарами 

 

20

 

46.46 

Оптова торгівля фармацевтичними товарами 

 

20

 

46.47 

Оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальним приладдям 

 

20

 

46.48 

Оптова торгівля годинниками та ювелірними виробами 

 

20

 

46.49 

Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення 

 

12

 

46.51 

Оптова торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням 

 

20

 

46.52 

Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього 

 

20

 

46.61 

Оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткованням 

 

20

 

46.62 

Оптова торгівля верстатами 

 

20

 

46.63 

Оптова торгівля машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва 

 

20

 

46.64 

Оптова торгівля машинами й устаткованням для текстильного, швейного та трикотажного виробництва 

 

20

 

46.65 

Оптова торгівля офісними меблями 

 

20

 

46.66 

Оптова торгівля іншими офісними машинами й устаткованням 

 

20

 

46.69 

Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням 

 

20

 

46.71 

Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами 

 

20

 

46.72 

Оптова торгівля металами та металевими рудами 

 

20

 

46.73 

Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням 

 

20

 

46.74 

Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього 

 

20

 

46.75 

Оптова торгівля хімічними продуктами 

 

20

 

46.76 

Оптова торгівля іншими проміжними продуктами 

 

20

 

46.77 

Оптова торгівля відходами та брухтом 

 

20

 

46.90 

Неспеціалізована оптова торгівля 

 

20

 

47.11 

Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами 

8

15

 

47.19 

Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах 

8

15

 

47.21 

Роздрібна торгівля фруктами й овочами в спеціалізованих магазинах 

5

10

 

47.22 

Роздрібна торгівля м'ясом і м'ясними продуктами в спеціалізованих магазинах 

8

18

 

47.23 

Роздрібна торгівля рибою, ракоподібними та молюсками в спеціалізованих магазинах 

8

18

 

47.24 

Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах 

5

8

 

47.25 

Роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах 

8

15

 

47.26 

Роздрібна торгівля тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах 

8

15

 

47.29 

Роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах 

8

15

 

47.41 

Роздрібна торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.42 

Роздрібна торгівля телекомунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.43 

Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, запису, відтворення звуку й зображення 

10

12

 

47.51 

Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах 

6

16

 

47.52 

Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.53 

Роздрібна торгівля килимами, килимовими виробами, покриттям для стін і підлоги в спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.54 

Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.59 

Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.61 

Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах 

8

10

 

47.62 

Роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах 

8

10

 

47.63 

Роздрібна торгівля аудіо- та відеозаписами в спеціалізованих магазинах 

8

16

 

47.64 

Роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах 

8

16

 

47.65 

Роздрібна торгівля іграми та іграшками в спеціалізованих магазинах 

8

12

 

47.71 

Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах 

8

15

 

47.72 

Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах 

10

16

 

47.73 

Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.74 

Роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.75 

Роздрібна торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах 

6

16

 

47.76 

Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах 

8

15

 

47.77 

Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.78 

Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах 

10

20

 

47.79 

Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах 

10

15

 

47.81 

Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами 

6

15

 

47.82 

Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям 

6

15

 

47.89 

Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами 

6

15

 

47.91 

Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет 

10

20

 

47.99 

Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами 

8

15

 

49.31 

Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення 

 

20

 

49.32 

Надання послуг таксі 

 

15

 

49.39 

Інший пасажирський наземний транспорт, н. в. і. у. 

 

20

 

49.41 

Вантажний автомобільний транспорт 

 

20

 

49.42

Надання послуг перевезення речей (переїзду)

 

 

 

 

До 1.5 т.

 

10

 

 

Від 1.5т. до 8т.

 

15

 

 

Більше 8 т.

 

20

 

50.10 

Пасажирський морський транспорт 

 

20

 

50.20 

Вантажний морський транспорт 

 

20

 

50.30 

Пасажирський річковий транспорт 

 

20

 

52.10 

Складське господарство 

 

20

 

52.21 

Допоміжне обслуговування наземного транспорту 

 

20

 

52.22 

Допоміжне обслуговування водного транспорту 

 

20

 

52.23 

Допоміжне обслуговування авіаційного транспорту 

 

20

 

52.24 

Транспортне оброблення вантажів 

 

20

 

52.29 

Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту 

 

20

 

53.10 

Діяльність національної пошти 

 

20

 

53.20 

Інша поштова та кур'єрська діяльність 

 

20

 

55.10 

Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування 

 

20

 

55.20 

Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання 

 

20

 

55.30 

Надання місць кемпінгами та стоянками для житлових автофургонів і причепів 

 

20

 

55.90 

Діяльність інших засобів тимчасового розміщування 

 

20

 

56.10 

Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування 

 

20

 

56.21 

Постачання готових страв для подій 

 

15

 

56.29 

Постачання інших готових страв 

 

15

 

56.30 

Обслуговування напоями 

 

20

 

58.11 

Видання книг 

 

10

 

58.12 

Видання довідників і каталогів 

 

10

 

58.13 

Видання газет 

 

10

 

58.14 

Видання журналів і періодичних видань 

 

10

 

58.19 

Інші види видавничої діяльності 

 

10

 

58.21 

Видання комп'ютерних ігор 

 

15

 

58.29 

Видання іншого програмного забезпечення 

 

15

 

59.11 

Виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм 

 

15

 

59.12 

Компонування кіно- та відеофільмів, телевізійних програм 

 

15

 

59.13 

Розповсюдження кіно- та відеофільмів, телевізійних програм 

 

15

 

59.14 

Демонстрація кінофільмів 

 

15

 

59.20 

Видання звукозаписів 

 

20

 

60.10 

Діяльність у сфері радіомовлення 

 

20

 

60.20 

Діяльність у сфері телевізійного мовлення 

 

20

 

61.10 

Діяльність у сфері проводового електрозв'язку 

 

20

 

61.20 

Діяльність у сфері безпроводового електрозв'язку 

 

20

 

61.30 

Діяльність у сфері супутникового електрозв'язку 

 

20

 

61.90 

інша діяльність у сфері електрозв'язку 

 

20

 

62.01 

Комп'ютерне програмування 

 

15

 

62.02 

Консультування з питань інформатизації 

 

15

 

62.03 

Діяльність із керування комп'ютерним устаткованням 

 

15

 

62.09 

Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем 

 

15

 

63.11 

Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність 

 

15

 

63.12 

Веб-портали 

 

15

 

63.91 

Діяльність інформаційних агентств 

 

15

 

63.99 

Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у. 

 

15

 

66.21 

Оцінювання ризиків та завданої шкоди 

 

20

 

66.22 

Діяльність страхових агентів і брокерів 

 

20

 

66.29 

Інша допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення 

 

20

 

66.30 

Управління фондами 

 

20

 

68.20 

Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна 

 

20

 

68.31 

Агентства нерухомості 

 

20

 

68.32 

Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту 

 

20

 

69.10 

Діяльність у сфері права 

 

20

 

69.20 

Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування 

 

20

 

70.10 

Діяльність головних управлінь (хед-офісів) 

 

20

 

70.21 

Діяльність у сфері зв'язків із громадськістю 

 

10

 

70.22 

Консультування з питань комерційної діяльності й керування 

 

10

 

71.11 

Діяльність у сфері архітектури 

 

20

 

71.12 

Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах 

 

20

 

71.20 

Технічні випробування та дослідження 

 

20

 

72.11 

Дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій 

 

20

 

72.19 

Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук 

 

20

 

72.20 

Дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук 

 

20

 

73.11 

Рекламні агентства 

 

20

 

73.12 

Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації 

 

20

 

73.20 

Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки 

 

20

 

74.10 

Спеціалізована діяльність із дизайну 

 

20

 

74.20 

Діяльність у сфері фотографії 

 

10

 

74.30 

Надання послуг перекладу 

 

15

 

74.90 

Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у. 

 

20

 

75.00 

Ветеринарна діяльність 

 

15

 

77.11 

Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів 

 

20

 

77.12 

Надання в оренду вантажних автомобілів 

 

20

 

77.21 

Прокат товарів для спорту та відпочинку 

 

12

 

77.22 

Прокат відеозаписів і дисків 

 

12

 

77.29 

Прокат інших побутових виробів і предметів особистого вжитку 

 

12

 

77.31 

Надання в оренду сільськогосподарських машин і устатковання 

 

12

 

77.32 

Надання в оренду будівельних машин і устатковання 

 

12

 

77.33 

Надання в оренду офісних машин і устатковання, у тому числі комп'ютери 

 

12

 

77.34 

Надання в оренду водних транспортних засобів 

 

12

 

77.35 

Надання в оренду повітряних транспортних засобів 

 

12

 

77.39 

Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів. н. в. і. у. 

 

12

 

77.40 

Лізинг інтелектуальної власності та подібних продуктів, крім творів, захищених авторськими правами 

 

20

 

78.10 

Діяльність агентств працевлаштування 

 

20

 

78.20 

Діяльність агентств тимчасового працевлаштування 

 

10

 

78.30 

Інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами 

 

20

 

79.11 

Діяльність туристичних агентств 

 

15

 

79.12 

Діяльність туристичних операторів 

 

15

 

79.90 

Надання інших послуг бронювання та пов'язана з цим діяльність 

 

20

 

80.10 

Діяльність приватних охоронних служб 

 

20

 

80.20 

Обслуговування систем безпеки 

 

20

 

80.30 

Проведення розслідувань 

 

20

 

81.10 

Комплексне обслуговування об'єктів 

 

20

 

81.21 

Загальне прибирання будинків 

6

6

 

81.22 

Інша діяльність із прибирання будинків і промислових об'єктів 

6

6

 

81.29 

Інші види діяльності із прибирання 

6

6

 

81.30 

Надання ландшафтних послуг 

 

20

 

82.11 

Надання комбінованих офісних адміністративних послуг 

 

20

 

82.19 

Фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність 

 

15

 

82.20 

Діяльність телефонних центрів 

 

20

 

82.30 

Організування конгресів і торговельних виставок 

 

15

 

82.91 

Діяльність агентств зі стягування платежів і бюро кредитних історій 

 

20

 

82.92 

Пакування 

 

20

 

82.99 

Надання інших допоміжних комерційних послуг, н. в. і. у. 

 

20

 

84.13 

Регулювання та сприяння ефективному веденню економічної діяльності 

 

20

 

84.23 

Діяльність у сфері юстиції та правосуддя 

 

20

 

84.24 

Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки 

 

20

 

85.10 

Дошкільна освіта 

 

20

 

85.20 

Початкова освіта 

 

20

 

85.51 

Освіта у сфері спорту та відпочинку 

 

20

 

85.52 

Освіта у сфері культури 

 

20

 

85.59 

Інші види освіти, н. в. і. у. 

 

20

 

85.6 

Допоміжна діяльність у сфері освіти 

 

20

 

86.21 

Загальна медична практика 

 

15

 

86.22 

Спеціалізована медична практика 

 

20

 

86.23 

Стоматологічна практика 

 

20

 

86.90 

Інша діяльність у сфері охорони здоров'я 

 

15

 

87.10 

Діяльність із догляду за хворими із забезпеченням проживання 

 

20

 

87.20 

Надання послуг догляду із забезпеченням проживання для осіб з розумовими вадами та хворих на наркоманію 

 

20

 

87.30 

Надання послуг щодо догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та інвалідів 

 

20

 

87.90 

Надання інших послуг догляду із забезпеченням проживання 

 

20

 

88.10 

Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів 

 

20

 

88.91 

Денний догляд за дітьми 

 

20

 

88.99 

Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у. 

 

20

 

90.01 

Театральна та концертна діяльність 

 

20

 

90.02 

Діяльність із підтримання театральних і концертних заходів 

 

20

 

90.03 

Індивідуальна мистецька діяльність 

 

20

 

90.04 

Функціювання театральних і концертних залів 

 

15

 

93.11 

Функціювання спортивних споруд 

 

15

 

93.12 

Діяльність спортивних клубів 

 

15

 

93.13 

Діяльність фітнес-центрів 

 

15

 

93.19 

Інша діяльність у сфері спорту 

 

15

 

93.21 

Функціювання атракціонів і тематичних парків 

 

20

 

93.29 

Організування інших видів відпочинку та розваг 

 

20

 

95.11 

Ремонт комп'ютерів і периферійного устатковання 

 

15

 

95.12 

Ремонт обладнання зв'язку 

 

15

 

95.21 

Ремонт електронної апаратури побутового призначення для приймання, запису, відтворення звуку й зображення 

 

10

 

95.22 

Ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання 

 

10

 

95.23 

Ремонт взуття та шкіряних виробів 

5

10

 

95.24 

Ремонт меблів і домашнього начиння 

5

10

 

95.25 

Ремонт годинників і ювелірних виробів 

5

10

 

95.29 

Ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку 

5

10

 

96.01 

Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів 

10

20

 

96.02 

Надання послуг перукарнями та салонами краси 

10

20

 

96.03 

Організування поховань і надання суміжних послуг 

 

20

 

96.04 

Діяльність із забезпечення фізичного комфорту 

 

15

 

96.09 

Надання інших індивідуальних послуг, н. в. і. у. 

 

 

 

 

Виготовлення взуття за індивідуальним замовленням

5

10

 

 

Послуги з ремонту взуття

5

10

 

 

Виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням

5

10

 

 

Виготовлення виробів із шкіри за індивідуальним замовленням

10

20

 

 

Виготовлення виробів з хутра за індивідуальним замовленням

10

20

 

 

Виготовлення спіднього одягу за індивідуальним замовленням